Sektörde firmalara hizmet verirken toplum ve insanı değerlerden ödün vermeden, etik kurallar çerçevesinde en az hata ve en yüksek kalite ile firmamıza, müşterilerimize ve ülkemize karşı sorumluluk sahibi ,müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olmayı sağlamak.

Yüksek performanslı plastiklerden üretilmiş bileşiklerin, yarı mamul malzemelerin, kompozitlerin, teknik parçaların ve profillerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda çalışmaktadır

 

Biz Kimiz?

Pozitif E-ticaret  2010 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

 

Ekibimiz ve ofisimiz

Pozitif  E-ticaret yazılım tutkunu ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Beykent ofisimiz de çalışmaktayız.

Pozitif E-ticaret ; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek E-ticaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur. Promist; bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Pozitif E-ticaret;ürettiği yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır.